Zmrzlina jako žádná jiná

Häagen Dazs vyrábí svou exkluzivní zmrzlinu již od roku 1960. Vizí zakladatele Reubena Mattuse bylo stvořit nejvíce výjimečnou zmrzlinu, kterou svět kdy ochutnal. Potěšení z pečlivě vybraných ingrediencí, které dokáže poskytnout únik od každodenní rutiny. Sám Reuben říkával: „Hledáme jen unikátní přísady, pokud nabízíte jen standard, jste pro naši společnost nezajímaví.“ Proto je zmrzlina Häagen Dazs tak výjimečná – nejlepší pochází jen z nejlepšího.

Nadšení pro úžasnou zmrzlinu

Zakladatel Reuben Mattus byl již od devíti let zapálený pro hedvábné, jemné zmrzliny se smetanovou chutí. Když dospěl, oženil se s podnikatelkou Rose a společně stvořili Häagen Dazs. Zpočátku byly prodávány jen tři základní druhy – čokoláda, vanilka a káva. Dnešní sortiment zahrnuje 46 exkluzivních druhů. Každý krok na cestě Häagen Dazs byl veden vášní a touhou po dokonalosti. (Proto také například trvalo šest let, než jsme přišli na výjimečnou recepturu pro jahodovou zmrzlinu.)

Věrní nejvyšším a nejpřísnějším standardům

Přicházíme s vlastními trendy. Stvořili jsme si vlastní standardy. Reubenova oddanost nejvyšší kvalitě změnila způsob, kterým lidé doposud přemýšleli o zmrzlině. U něj vysoká úroveň kvality zmrzliny Häagen Dazs začala a zůstala stejná dodnes. Nejlepší ingredience pro unikátní chuť, protože každý si zaslouží lžíci plnou potěšení.

Sdílejte ji s těmi, které milujete

Häagen Dazs si zaslouží jen ty nejlepší ingredience. Proto také výroba každé naší zmrzliny začíná 100 % pravou smetanou a nejčerstvějším francouzským mlékem! (Oh la la!). Ty jsou opatrně smíchány s dalšími pečlivě vybranými surovinami tak, aby vznikla unikátní sametová konzistence a nezapomenutelná chuť. Každá lžíce zmrzliny Häagen Dazs je intenzivním a neodolatelným zážitkem. Takovým, který chcete sdílet s těmi, které milujete (někdy).

Zážitek jako žádný jiný

V roce 1960 se Reuben rozhodl stvořit zmrzlinu, na kterou by mohl být pyšný. Jsme nadšení, že můžeme pokračovat v jeho odkazu. Vyrábíme výjimečnou zmrzlinu a tvoříme s ní výjimečné chvíle. Věříme, že malá potěšení mají sílu zpříjemnit každodenní rutinu.