Pro výjimečnou chuť jen ty nejlepší ingredience

Vyjímečné nejsou jen naše suroviny, ale i naše zmrzliny. Řadíme se mezi první výrobce, kteří své výrobky vyrábějí ve směru myšlenky „clean label“, tj. bez palmového oleje, barviv, konzervantů, náhradních sladidel a dalších potravinářských přídavných látek. Využíváme pouze suroviny a složky, které jsou používány v každé správné domácnosti. Vše začíná smetanou, mlékem, cukrem a vajíčky. Odmítáme plnit naše produkty vzduchem. Díky tomu si můžete s každou lžičkou užít více lahodné chuti a méně vzduchoprázdna.
Vanilla Ingredient

Vanilka

Häagen Dazs používá k výrobě vanilkové zmrzliny exktrakt z tobolek orchidei pravé, Bourbonské vanilky. Tyto rostliny pocházejí z pobřeží ostrova Madagaskar, kde jsou ideální klimatické podmínky pro produkci exkluzivní vanilky.
Strawberries and Cream ingredient

Jahody

Zabralo nám mnoho času najít ty nejvíce nejchutnější jahody ze stovek různých druhů (de facto nám to trvalo 6 let). Tento jahodový dar přírody proto sbíráme ručně s největší pečlivostí.
Chocolate Ingredient

Čokoláda

Pokud dojde na čokoládu, používáme tu nejlepší a právě ta nejlepší tvoří vyjímečnost zmrzlin Häagen-Dazs.
Caramel Ingredient

Karamel

Abychom našli ten správný klasický karamel s jedinečnou krémovou konzistencí, zašli jsme za odborníky a našli jsme jeden recept, který rozehřál naše srdce. Byl máslový, jemně slaný, … a my jsme si ho zamilovali.